• Bezpieczny internet

• 8 lutego obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu.  Z tej okazji w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny w klasie III i IV.

Wyniki konkursu:

KLASA IV

1 miejsce Szymon Paterek

2 miejsce Natalia Sańka

3 miejsce Alicja Nowak

wyróżnienie: Nikola Psica, Jakub Zapart, Natalia Tokarska

KLASA III

1 miejsce Artur Sańka

2 miejsce Adam Płaszewski

3 miejsce Filip Woźniak

• Harmonogram rekrutacji

• Zarządzenie Burmistrza dotyczące  harmonogramu rekrutacji na rok szkolny 2022/2023

Zarządzenie zawiera:

Załącznik nr 1

HARMONOGRAM rekrutacji na rok szkolny 2022/2023 do przedszkoli samorządowych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Proszowice

Załącznik nr 2

HARMONOGRAM rekrutacji na rok szkolny 2022/2023 do klas I w szkołach podstawowych,dla których organem prowadzącym jest Gmina Proszowice

W razie pytań i wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z sekretariatem szkoły: 12 386 60 08

• Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo

• Uczniowie z klasy VI- Julia Kasperczyk, Małgosia Korzec i Michał Jakubowski- zdobyli I miejsce w Polsce w konkursie zorganizowanym przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Temat konkursu brzmiał: "Jak zachęcić babcię i dziadka do założenia konta w banku?". Nagrany przez szóstoklasistów  film pt. "Dla seniora od wnuka o finansach nauka" spodobał się nie tylko na etapie regionalnym, ale zyskał również uznanie na szczeblu centralnym. W filmie wystąpiło aż dwunastu aktorów, od klasy pierwszej do ósmej i każdemu z nich należą się wyrazy uznania: Bartek Bielecki (klasa I) Kacper Kotyza (klasa II) Nikola Psica, Natalia Sańka, Ala Nowak, Zuzia Kura (klasa IV) Julia Kasperczyk, Gosia Korzec, Konstancja Duraj, Michał Jakubowski, Daniel Psica (klasa VI) i Mateusz Grzesik (klasa VIII). W roli lektora wspaniale spisała się Oliwia Błaut (klasa VIII).

• WOŚP 2022

• Dwunastu uczniów klasy VIII, członków Samorządu Uczniowskiego, bardzo aktywnie włączyło się do 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane środki będą przeznaczone na wyposażenie w nowoczesny sprzęt diagnostyczny oddziałów okulistyki dziecięcej.

• Zapisy do przedszkola

• Dyrektor Szkoły Podstawowej w Klimontowie informuje, że już od 14 lutego ruszają wstępne zapisy dzieci 3 i 4- letnich do przedszkola oraz 5 i 6- letnich do oddziału przedszkolnego. Rekrutacja elektroniczna rozpoczyna się 23 lutego 2022 roku. Zapraszamy!

• Zumba dla dzieci

• W Szkole Podstawowej w KIimontowie rozpoczęły się zajęcia taneczno- ruchowe zumba. Pierwsze zajęcia prowadzone przez doświadczoną animatorkę Sylwię Jęczmionek cieszyły się dużym powodzeniem, uczestniczyły w nich dzieci od zerówki do klasy V. Koszt to 10 złotych za godzinę. Chętne dzieci zapraszamy do udziału- zumba to ruch, zdrowie i świetna zabawa. Zdjęcia z zajęć można obejrzeć w albumie fotograficznym.