• Rozpoczęcie roku szkolnego

• Msza Święta inaugurująca nowy rok szkolny odbędzie się o godzinie 8.15. Bezpośrednio po Mszy uczniowie udają się do szkoły, gdzie spotykają się w klasach z wychowawcami. Rodzice uczniów z klasy 0 i I wchodzą z dziećmi do sal, natomiast rodziców uczniów z klas II-VIII prosimy o pozostanie na zewnątrz szkoły. Bardzo prosimy, aby uczniowie i rodzice wchodzący na teren szkoły mieli założone maseczki.

• Uroczyste odsłonięcie Pomnika Lotników

• Zachęcamy wszystkich Uczniów oraz Rodziców do uczestnictwa w uroczystości odsłonięcia pomnika Lotników 24 Eskadry Rozpoznawczej Armii,,Kraków”, która odbędzie się o godzinie 12:00, 29 sierpnia  na placu remizy OSP w Klimontowie.

Program uroczystości:

11.30 Zbiórka uczestników.

12.00 Msza Święta połowa pod wiatą (koncelebra, homilia).

13.00 Występ uczniów ze Szkoły Podstawowej w Klimontowie.

13.15 Uroczystości związane z odsłonięciem pomnika

O godzinie 15.00 rozpocznie się Piknik Lotniczy. Zakończenie uroczystości przewidziane jest na godzinę 18.00.